Gündem Gündem

22 Haziran 2022 - 10:50

Ticaret Borsası’ndan Müteahhitler Birliği  Derneği’ne Ziyaret

Ticaret Borsası’ndan Müteahhitler Birliği  Derneği’ne Ziyaret

0 0

1 hafta önce

Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği yönetimine iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Salih Yıldız, Başkan Yardımcıları Halil Kuzu, Sadık Aydoğan, Genel Sekreter Celal Aktur ve Sayman Fatih Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı ziyarete Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Genel Sekreter Sevcan Elver yer aldı.  Ziyarette ÇTB Başkanı Kaya Üzen ve beraberindekiler, Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Salih Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşerek, dernek faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.

 

İş Birliği Mesajı Verdiler

Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Salih Yıldız, “Çanakkale Ticaret Borsası’nın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette, Çanakkale inşaat sektörüne ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Ticaret Borsası olarak son dönemde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği’nin çalışmalarını da yakından takip ettiklerini dile getirdi. Başkan Üzen ayrıca Ticaret Borsası olarak Dernek Yönetimi ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını dile getirerek, yakın ilişkilerimiz sayesinde yapılacak proje ve çalışmalarda iş birliğine hazır olduklarının altını çizdi.  Ziyarette gündeme ilişkin istişarelerde bulunuldu.

E-Posta : info@caninsesi.com.tr

Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portalı - Güncel ve Tarafsız Haberler İçin Her Gün Ziyaret Ediniz. Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz...